Jdi na obsah Jdi na menu
 


Maskovaní rockeři

1. 6. 2009

1. KISS

http://www.sergev.net/kiss/img/band_original.jpg

Tak první místo je jasné. Vždyť díky maskám jsem začal Kiss milovat, a to jsem ještě neznal ani jednu písničku. Nebýt make-upu, možná bych se k nim ani nedostal, což by byla velká škoda. Bez něho jsou dá se říct poloviční, i když hlavní jsou samozřejmě pořád písničky. Ale tady hraje image velkou roli.

2. ALICE COOPER

http://img.metro.co.uk/i/pix/2008/09b/AliceCooper240908_450x312.jpg

Alice Cooper sice nepoužívá žádné nápadné masky ani přehnaně moc líčení, ale přesto se sem myslím dá zařadit. Alespoň okolí jeho očí obsahuje poměrně velké množství make-upu. A myslím, že je to hodně stylové a k Alicovi to hodně sedí. Když se k tomu ještě přidá kvalitní muzika, druhé místo je zasloužené.

3. LORDI

http://www.extrainzerce.eu/galerie/annonce29758/lordi.jpg

No od třetího místa dolů už to nebude tak veselé. Lordi mě nikdy moc nechytli ani hudbou ani svými kostýmy. Připadá mě, že bez nich by se asi moc daleko nedostali. Ale tím je nechci nějak shazovat, přece jen popularitu mají například u nás hodně velkou. Ale stejně myslím, že dnes se nějak s těma maskama roztrhl pytel.

4. SLIPKNOT

http://www.metalmartyr.com/wp-content/uploads/2008/01/slipknot.jpg

Podobný případ jako u Lordů, jen otázka, kdo opakuje po kom. Určitě také Slipknot vděčí hodně za svou popularitu svým bizardním maskám, které mě nepřijdou dvakrát moc pěkné a možná ani originální, protože tohle se dnes dá vidět v každém druhém hororu nebo halloweenském karnevalu.

5. MARYLIN MANSON

http://dietrichthrall.files.wordpress.com/2008/03/marilyn_manson_012.jpg

Marylin Manson je na tom podobně jako Alice Cooper. Nenosí žádné masky ani make-up ve stylu Kiss. Přesto je na něm líčení víc než znát, a to hlavně kolem očí a také silná rtěnka dělá svoje. Nemám nic proti tomu, má svůj styl, ale mě se to moc nelíbí. Navíc ani hudba mě moc nechytla, takže poslední místo.

 

Určitě jsem na milion maskovaných a malovaných zapoměl, ale tyto případy jsou asi tak nejznámější. Každý s tím samozřejmě nemusí souhlasit, ale každý má svůj názor, ne?:-)

 

 

logo


stáhnout mp3

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

SlipKnoT

(Maggot, 2. 12. 2010 12:16)

Slipknot se po nikom neopičí xDDD Kdyby tady byly jejich první masky tak by bylo vidět že třeba Paulova maska byla obyčejná maska prasete corey měl na hlavě jen hard s dírama, Craig nosil jen občejnou helmu od motorky a Shawn si v obchodu koupil masku klauna xDDDDDD Všechno doma vyrobené nebo koupené, pak se ale do práce přidal jejich manažer a také nějaké úpravy od profesionálů byly nezbytné xDD Takže si myslím že to opravdu žádné opičení není xDDDD
Ale každý má jiný názor na jejich hudbu... ale to je jen tak aby jste si nemysleli že SlipKnoT jsou jen obyčejní prudiči co se po každym kopírujou xDDD

Alice

(seekorka, 7. 6. 2010 11:48)

Mohl by pan autor treba zminit to, ze Kiss se u Alice inspirovali ? Nebylo by to na skodu ..
Cili, druhe misto je tak trosku na hrane ;-)

Neskoilo by si obcas omrknout par dostupnych videii a nejen ta. Dozvi se to na vice mistech :)

lordi,slipknot

(barca, 2. 6. 2009 11:20)

no atk je jasné ze se obe skupiny opicili po kiss.jinak ani jedny moc nemusím od slipknot se mi líbí jen duality a od lordu taky jedna ale nevim jka se presne jmenuje.Jinak alice mam hodne rada

lordi

(denizzz, 1. 6. 2009 21:38)

teď lordi mají výborně zrobené masky a kostýmy. ta fotka co je tu je ještě se starou sestavou a v době, kdy nebyli slavní. tam nemají kostými vůbec dobré, jenom šedé... mansona nemusím

masky

(ex-šéfka kissbandu, 1. 6. 2009 12:05)

U mě mají poslední místo z těchto interpretů Lordi.